kosmetyka ok


 


Mikrodermabrazja z infuzją

Zabieg zalecą się przeprowadzać w seriach co 2 tygdonie.
Terapię należy zacząć 2 miesiące przed ślubem.

 

Zabieg polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głąb skóry. Wtłaczane preparaty dobierane są indywidualnie .Po zabiegu skóra jest dogłębnie nawilżona, delikatna i miękka w dotyku, zmarszczki ulegają wygładzeniu i spłyceniu. Czytaj dalej.

 


Oxybrazja

Zabieg zalecą się przeprowadzać w seriach co 2 tygdonie.
Terapię należy zacząć 2 miesiące przed ślubem. Ostatni zabieg można wykonać 3 dni przed wielkim dniem.


Oxybrazja jest to zabieg polegający na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Idealnym połączeniem jest zabieg oxybrazji z infuzją tlenową polega on na podawaniu za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem skoncentrowanych składników odżywczych w głąb skóry bez jej nakłuwania . zestaw składników tak zwanych koktajli dobierany jest indywidualnie od potrzeb pacjenta, ma za zadanie nawilżenie, odświeżenie i odżywienie skóry. Można go stosować ze względów leczniczych i kosmetycznych. Czytaj dalej.
 


Mikronakłucia

Terapię zaleca się przeprowadzać w seriach 3 zabiegów, w odstępach 4 tygodniowych.
Zabiegi należy zacząć ok. 4 miesiące przed ślubem.


Mikronakłuwanie skóry (microneedling) jest zabiegiem polegającym na tworzeniu w skórze mikrouszkodzeń, za pomocą urządzenia wyposażonego w kilkanaście igieł różnej długości. Pozwala to na wywołanie silnej regeneracji skóry poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych skóry. Zabieg stanowi alternatywę dla mezoterapii igłowej, rollera czy lasera frakcyjnego, lecz dzięki swoim możliwościom ma szersze zastosowanie niż wymienione techniki zabiegowe i jest zadecydowanie bardziej komfortowy w odczuciach. Czytaj dalej.

 


GENEO +

Zabieg można przeprowadzić w serii lub jednorazowo, 2 dni przed wielkim dniem.
 

Zabieg GENEO jest idealną propozycja przed tak zwanym "wielkim wyjściem", ponieważ pozwala skórę nawilżyć, rozjaśnić i dodać jej promiennego wyglądu, co wzmacnia efekt makijażu. Działanie GENEO obejmuje 3 etapy: złuszczanie , dotlenienie oraz odżywienie skory w krótkim czasie. Czytaj dalej.

 


Modelowanie sylwetki

Zabiegi przeprowadza się w serii 10 lub 6 sesji. Zaleca się wykonywać zabiegi raz w tygodniu, dla uzyskania szybszych efektów można wykonywać zabiegi co 5 dni.
Serię zabiegów należy przeprowadzić ok. 2 miesiące przed ślubem.

 

Jeśli mimo diety i uprawiania sportu z niektórych partii ciała nie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej, czas rozważyć poddanie się zabiegom modelowania sylwetki. LPG ALLIANCE, w ekspresowym tempie spełni marzenie o pięknej figurze.

Jest to najnowszej generacji urządzenie ENDERMOLOGIE, dzięki któremu efekty zabiegowe są widoczne już po 3 sesjach! Zabiegi zaleca się przeprowadzać w seriach (6 lub 10 zabiegów) raz w tygodniu. Czytaj dalej. 

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem