medydyna estetyczna ok


 


Redukcja zmarszczek 

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej - 3 - 4 tygodnie przed ślubem
Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym - 1 - 1,5 miesiąca przed ślubem


Idealnym rozwiązaniem tego problemu będą zabiegi z zastosowaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Botox najlepiej sprawdzi się w przypadku zmarszczek mimicznych taki jak: kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki w zakresie czoła. Zabieg pozwoli pozbyć się niechcianych grymasów twarzy lub groźnego wyglądu. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego stosujemy w przypadku zmarszczek grawitacyjnych np. fałdów nosowo wargowych, zmarszczek marionetki . Czas wykonania zabiegu jest krótki, pacjent czuje tylko delikatne ukłucie igły a efekty są natychmiastowe. Czytaj dalej.
 


CGF - Terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu

Terapię zaleca się przeprowadzać w serii 3 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.
Terapię należy zacząć ok. 4 miesiące przed ślubem


Alternatywą dla klasycznego wypełnienia zmarszczek jest zabieg CGF Harmony. Jest to wysokoefektywny zabieg intensywnie regenerujący, wykorzystujący czynniki wzrostu i komórki macierzyste pozyskiwane z Twojej krwi. Zabieg polega na pobraniu krwi , odwirowaniu w specjalnym separatorze komórkowym i zawieszeniu komórek CD34+ w żelu stworzonym z białek Twojego osocza krwi. Metoda ta wykorzystuje naturalny potencjał Twojej krwi i jest w 100% bezpieczna. Czytaj dalej.
 
 


Rozstępy, blizny, przebarwienia - Laser CO2 frakcyjny

W zależności od problemu/ powiechni zabiegowej, zaleca się przeprowadzić serię zabiegów laserem frakcyjnym w odestępach 4 tygodniowych.
Terapię należy zacząć ok. 4 - 6 miesięcy przed ślubem


Jeśli zmagasz się z problemami takimi jak ROZSTĘPY, BLIZNY lub PRZEBARWIENIA?

Jest na to jeden, niezawodny sposób – laser CO2 frakcyjny, który ma szeroki zakres zastosowań.  Podczas zabiegu laser wytwarza na skórze tysiące mikroskopijnych dziurek, jednocześnie pozostawiając siateczkę utworzoną ze zdrowej, nieuszkodzonej skóry.  Dzięki tak wykonanemu zabiegowi brak jest widocznej rany, a proces gojenia i regeneracji jest bardzo szybki. Dodatkowo w czasie zabiegu, światło lasera podgrzewa fibroblasty i stymuluje je do bardzo intensywnej produkcji kolagenu, co poprawia m.in. napięcie skóry i redukuje zmarszczki. Czytaj dalej.
 


Powiększanie, modelowanie i korekcja ust

Zabieg wypełnienia ust najlepiej wykonać ok. 1,5 miesiąca przed ślubem, ze wzgędu na możliwość wystąpienia opuchlizny lub siniaków.


Niewątpliwym atrybutem kobiecego piękna są kształtne i ponętne usta. W dzisiejszych czasach kobiety stosują różne triki makijażowe, by nadać swoim ustom upragniony wygląd. Jednak efekty są zazwyczaj krótkotrwałe i czasochłonne. Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na powiększenie i wymodelowanie ust, dając im jednocześnie nawilżony, zdrowy i zupełnie naturalny wygląd. Możemy podkreślić kolor ust, a nawet zlikwidować zmarszczki w ich obrębie. Dzięki odpowiednim zabiegom, usta mogą nadać naszej twarzy świeżości i blasku. Czytaj dalej.

 


Przesuszona skóra - mezoterapia igłowa

W celu uzsykania lepszych efektów należy przeprowadzić serię 3 zabiegów w odstepach 4 tygodniowych.
Terapię należy zacząć ok. 4 miesięcy przed ślubem


Jest to metoda biorewitalizacji skóry poprzez śródskórne podawanie specjalnych koktajli odżywczych zawierających witaminy, mikroelementy, aminokwasy, kwas hialuronowy o synergistycznym działaniu. Rodzaj koktajlu dobierany jest indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Zabieg daje skórze efekt nawilżenia, ujędrnienia oraz dodaje blasku. Czytaj dalej.

 


Leczenie nadpotliwości


Dostępnych jest wiele sposobów leczenia nadmiernej potliwości. Wybór metody leczenia powinien być dokonany przez specjalistę i zależy od nasilenia i lokalizacji nadpotliwości, a także od jej wpływu na życie towarzyskie i zawodowe pacjenta . Najskuteczniejszą i zalecaną metodą leczenia nadpotliwości pach, dłoni i stóp jest podawanie toksyny botulinowej. Czytaj dalej.


 

 

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem