USUWANIE ROZSTĘPÓW

Skuteczne usuwanie rozstępów w Białymstoku

Rozstępy są powodem kompleksów u wielu kobiet. Pojawiają się na różnych częściach ciała m.in. w trakcie ciąży, przyrostu wagi czy w wyniku gwałtownego procesu wzrostu. Współczesna medycyna estetyczna umożliwia jednak skuteczną redukcję rozstępów. 

Usuwanie rozstępów – przebieg zabiegu? 

W Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii dr Stawowskiej stosujemy dwie efektywne metody walki z rozstępami. Pierwszą z nich jest usuwanie rozstępów za pomocą lasera frakcyjnego CO2, a drugą – za pomocą mezoterapii igłowej. Oba te zabiegi są bezpieczne oraz przynoszą oczekiwane rezultaty w krótkim czasie. Przed wyborem odpowiedniej metody usuwania rozstępów, konieczność stanowi konsultacja z lekarzem w celu ustalenia planu leczenia.

Postaw na sprawdzonych specjalistów od usuwania rozstępów w Białymstoku

Jeśli chodzi o usuwanie rozstępów Białystok to dobry wybór – znajdują się tutaj gabinety, które wykonują zabiegi mające na celu redukcję tych nieestetycznych zmian skórnych. Wybierając gabinet, warto jednak zapoznać się z doświadczeniem zespołu, aby wybrać miejsce godne zaufania. Instytut dr Stawowskiej gwarantuje profesjonalne usługi, wykonane przez specjalistów najwyższej klasy, dbając przy tym o bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie pacjentów.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com