USUWANIE BLIZN

Wszystko, co warto wiedzieć o zabiegu usuwania blizn w Białymstoku

Dla wielu osób blizny są nie tylko nieestetycznym znakiem na skórze, ale często też przywołują przykre wspomnienia. Z tego powodu nie warto zbyt długo zwlekać z ich usunięciem. Mimo że taki zabieg niekiedy kojarzy się z dużym bólem i okresem regeneracji, obecne metody znacznie zmniejszają poczucie dyskomfortu. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne oraz szybkie usuwanie blizn Białystok to miasto, w którym znajduje się nasz Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatologii.

Skuteczne i bezpieczne zabiegi usuwania blizn w Białymstoku

W zależności od rodzaju blizny oraz oczekiwań pacjenta oferujemy różne sposoby pozbywania się niechcianych zmian na skórze. Bardzo dużym uznaniem cieszy się między innymi usuwanie blizn w Białymstoku za pomocą lasera frakcyjnego. To niezwykle szybki i małoinwazyjny zabieg, dlatego okres regeneracji również staje się dużo krótszy. Ta metoda sprawdza się przede wszystkim przy walce z bliznami potrądzikowymi, pozabiegowymi, pooparzeniowymi i pourazowymi. Dlatego jeśli Państwa celem jest szybkie, ale skuteczne usuwanie blizn, w Białymstoku pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się tego tupu przypadłościami.

Jeżeli chodzi o usuwanie blizn w Białymstoku w naszej klinice przeprowadzamy też zabiegi za pomocą osocza bogatopłytkowego czy komórek macierzystych. W ten sposób nie tylko pozbywamy się blizn, ale też przyspieszamy procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu wygląda ona na znacznie zdrowszą i lepiej odżywioną.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com