UNIQ - WHITE system - bez cienia przebarwienia

NUNII_grafika_www (1)
 

Pewnie nie raz próbowałaś pozbyć się przebarwień na własną rękę różnymi kosmetykami i nie uzyskałaś odpowiedniego rezultatu?

Kolejne przebarwienia pojawiają się nawet gdy te wcześniejsze znikają?

Ciągle widzisz nowe plamy?

Twoja skóra jest wrażliwa i obawiasz się kuracji depigmentującej, która mogłaby ją zbytnio podrażnić?
 


Jeśli odpowiedziałaś tak na powyższe pytania, to nie jesteś sama.


Przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry stanowią przyczynę 70% wizyt konsultacyjnych u specjalistów medycyny estetycznej.

Bardzo często pojawiają się po ekspozycji na działanie promieni UV, znane są również przebarwienia pozapalne oraz zmiany spowodowane przez hormony (m.in. podczas ciąży oraz antykoncepcji). Twój lekarz ma wiedzę i doświadczenie, aby zidentyfikować przyczyny i bezpiecznie dostosować specjalistyczną terapię, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze wyniki.

Często dostępne na rynku terapie na przebarwienia wiążą się z czasowym dyskomfortem po zabiegu oraz wyłączeniem z życia zawodowego, nunii to idealna alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom depigmentacyjnym.


 

KLUCZ DO SUKCESU: PROTOKÓŁ ZABIEGOWY W GABINECIE I KONTYNUACJA KURACJI W DOMU

UNIQ-WHITE system

To unikalny profesjonalny system, stosowany wyłącznie przez lekarzy, który w udowodniony klinicznie sposób pomaga redukować lentigo (plamy soczewicowate), ostudę i przebarwienia skóry. Dostępny tylko w gabinetach lekarskich.
 

KROK 1

Profesjonalne leczenie w klinice

 

KROK 2

Zestaw preparatów do stosowania w domu.

Cały protokół kuracji trwa 8-tygodni.
Produkty należy stosować pomiędzy każdym profesjonalnym zabiegiem w klinice.


KROK 3

Zachowaj piękną skórę przez cały rok i podtrzymaj efekty zabiegu!

NUNII to również preparaty do codziennej pielęgnacji, które możesz stosować przez cały rok.

 

EVENLITE– emulsja rozjaśniająca skórę

REVITACTIV – energetyzujący krem nawilżający

INRECOV SPF 15 – łagodzący krem ochronny


 


System składający się z 3 prostych kroków został opracowany tak, aby uwzględnić problemy skóry wrażliwej. UNIQUE – WHITE SYSTEM to również doskonała terapia do podtrzymania efektów inwazyjnych zabiegów depigmentacyjnych (np. laseroterapii oraz innych terapii na przebarwienia dostępnych na rynku).

 

nunii

 

nunii2Technologiczna innowacja:
NUNII opracowało unikalny kompleks składników aktywnych pomagających hamować melanogenezę. Umożliwiło to opracowanie bezpieczniejszego i bardziej skutecznego systemu depigmentującego dla skóry wrażliwej, innego niż powszechnie stosowane na rynku.

 

BEZPIECZNE i SKUTECZNE

• Przebadany dermatologicznie

• BEZ hydrochinonu

• BEZ kwasu kojowego

• BEZ kwasu azelainowego

• BEZ substancji zapachowych

• BEZ parabenów

• Butelka typu airless


 


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Co to jest UNIQ WHITE System?
Jest to wyjątkowy system rozjaśniający skórę, dopracowany przez ekspertów, dostępny wyłącznie dla lekarzy, który, jak udowodniono klinicznie, pomaga w zwalczaniu przebarwień oraz wyrównuje nierównomierny koloryt skóry.


Jakie są zalety UNIQ WHITE System?
Kompleks Uniq White to opatentowana formuła, która została opracowana specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Wykluczono z niej wykorzystywane do tej pory kontrowersyjne i drażniące składniki, aby zapewnić bezpieczniejszą i skuteczniejszą terapię skóry z przebarwieniami.


 

Czy UNIQ WHITE System jest odpowiedni dla wszystkich?
Zabieg jest odpowiedni dla osób, które zmagają się z problemami przebarwień na twarzy lub ciele. Zabiegów oraz produktów nie powinno się stosować w trakcie ciąży, karmienia piersią, oraz u osób z alergiami na substancje aktywne obecne w preparatach. Skóra nie może być podrażniona. Przed przystąpieniem do terapii lekarz wykona diagnostykę i analizę skóry, aby upewnić się, że jest w dobrej kondycji.


Jak długo trwa cała kuracja UNIQ WHITE System?
Każdy zabieg profesjonalny nie trwa nawet 30 minut. Minimalny zalecany protokół terapii obejmuje 4 zabiegi, co 2 tygodnie.


Czego powinnam się spodziewać podczas kuracji UNIQ WHITE System?
Podczas zabiegu w gabinecie na skórę nakładany jest peeling, możesz poczuć lekkie mrowienie, jest to normalna reakcja i oznacza, że produkt działa. Dwa do trzech dni po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może również wystąpić lekkie złuszczenie naskórka. Najważniejsze jest to, by regularnie używać produktów do stosowania w domu według zaleceń i protokołu przedstawionego przez lekarza.


Kiedy zobaczę wyniki kuracji systemem UNIQ WHITE? Jak długo będą trwać?
Każda skóra jest inna i każda reaguje w inny sposób, ale badania kliniczne wykazały, że pierwszą widoczną poprawę można zaobserwować już po jednym miesiącu prawidłowego stosowania terapii. Zależy to również od nasilenia przebawień. Pamiętajmy, że jest to przewlekłe schorzenie skóry, dlatego bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja nawet po zakończeniu kuracji. 

Cena
Seria 4 zabiegów + zestaw preparatów do stosowania w domu 1600 zł
Zestaw preparatów do stosowania w domu 1000 zł


Czas
Zabieg ok. 30 min.
 

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem