Stimulate & Lift - podnieś swoją skórę

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia Organic, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy.
Po latach badań i obserwacji w laboratorium badawczym w Lugano, szwajcarscy i włoscy naukowcy opracowali innowacyjne niechirurgiczne stymulowanie skóry z widocznym efektem liftingu.

 

Jak wygląda zabieg?

Neauvia Stimulate&Lift jest zabiegiem, który swoją niezwykłą skuteczność zawdzięcza kompozycj najwyższego stężenia kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia. Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia  skórze naprawdę rewolucyjne efekty odmładzające.

Cała terapia jest cyklem trzech zabiegów, z których pierwszy trwa około 60 minut, a dwa kolejne po około 45 minut.
 

W czasie pierwszej wizyty wykonuje się aplikację usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia i mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z dodatkiem aminokwasów (glicyny i l-proliny) – ten zabieg trwa ok. 60 minut.
 

Po upływie odpowiednio 4 i 8 tygodni wskazane są kolejne dwie aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – te zabiegi są krótsze, trwają ok. 45 minut.Jakie są efekty zabiegu?

  • długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry
  • poprawa gęstości tkanki
  • widoczna poprawa napięcia skóry twarzy
  • widoczny efekt uniesienia owalu

 

Zabieg Neauvia Stimulate&Lift z wyjątkową intensywnością stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu w naturalny, organiczny sposób zapewnia efekt zagęszczenia skóry oraz widoczne podniesienie owalu twarzy. Następuje proces trójwymiarowego nawilżenia skóry, dzięki kompozycji dwóch aminokwasów: glicyny i lproliny, które utrwalają i podtrzymują swoistą siatkę kolagenową. Efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy.
 


 

 +48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl

  • Dodaj link do:
  • facebook.com