Sonoqueen - lifting bez skalpela

Profesjonalny lifting w Białymstoku

Wyraziste kontury i ładny kształt twarzy są dziś jednym z głównych oczekiwań wielu kobiet odwiedzających nasze gabinety. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentek, stworzyliśmy zestaw nowoczesnych metod pozwalających na ultra skuteczny lifting Białystok to miasto, w którym funkcjonują liczne salony kosmetyczne. Jednak my zachęcamy do wybrania doświadczonych specjalistów mających fachową wiedzę z zakresu dermokosmetyki oraz medycyny estetycznej.  

Dlaczego warto zdecydować się na lifting w Białymstoku w klinice dr Stawowskiej?

Wszystkie Panie, które chcą poczuć się elegancko oraz zwiększyć pewność siebie poprzez poprawę estetyki twarzy, zachęcamy do wizyty w naszym Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii. W naszych gabinetach stosujemy wyłącznie sprawdzone preparaty zawierające wysokiej jakości składniki. Pozwalają one na uzyskanie trwałego efektu w postaci uwydatnienia kształtu twarzy, wypełnienia policzków, podkreślenia kości skroni, podniesienia czoła, a także redukcji opadających powiek.

Kwas hialuronowy, który zostaje wprowadzony pod skórę, skutecznie wypełnia tkankę w miejscu ubytku, dodając jej elastyczności, jędrności oraz odpowiednio ją napinając. Takie efekty pozwala uzyskać właściwie przeprowadzony lifting w Białymstoku lub innym Polskim mieście, gdzie znajduje się wyspecjalizowana klinika medycyny estetycznej.

SonoQueen to prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała.

Zastosowanie SonoQueen

 • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka”
 • Rozświetlenie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry

Czym jest technologia HIFU zastosowana w SonoQueen?

HIFU to skupiona energia ultradźwiękowa, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny. W niektórych przypadkach może występować delikatne miejscowe uczucie ciepła. W większości przypadków pacjenci oceniają zabieg jako komfortowy i dlatego SonoQueen nazywana jest „królową liftingu”

Jak szybko wrócę do formy po zabiegu?

SonoQueen działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji ani też specjalnego przygotowania.

Kiedy mogę spodziewać się efektów?

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko wstęp do spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach.

sono_1 sono_2 sono_3 sono_4

 


+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl

 • Dodaj link do:
 • facebook.com