ph


TERAPEUTYCZNA ODBUDOWA NA WSZYSTKIE POTRZEBY TWOJEJ SKÓRY!

PH formula to kompleksowa gama specjalistycznych preparatów przeznaczona do dermatologicznego resurfacingu skóry w każdym wieku, ukierunkowana na różne jej problemy.

Kwasy dermatologiczne, wykorzystywane do tej pory w peelingach do złuszczania skóry, znalazły nowe zastosowanie w terapeutycznej pielęgnacji skóry – RESURFACING. Zabieg obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry w konsekwencji jej przebudowę – remodeling.

Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie.

 C.R. complex – NACZYNKA I RUMIEŃ

 

C.R. resurfacing skóry to aktywny i efektywny program leczenia skóry z chronicznym zaczerwienieniem i trądzikiem różowatym. Specjalna formuła działająca przeciw drobnoustrojom zmniejszająca zaczerwienienia i zapobiegająca jej nawrotom.

 

Jakie są wskazania do zabiegu?
 

           cr2


Jaki jest mechanizm działania zabiegu?

cr
Jaka jest skuteczność zabiegu?

Uniwersalność programu C.R. resurfacing skóry pozwala specjalistom łączyć różne zabiegi, które działają ze sobą jako system sieciowy, zapewniający skórze pełen wachlarz korzyści prowadzących do poprawy ogólnego stanu zdrowia, wyglądu i kondycji.

 

 cr1

 


 
Cena
A.G.E. 180 - 200 zł
A.C.N.E. 180 - 200 zł
C.R. Complex 180 zł
Resurfacing Cream +50 zł


Czas
Zabieg 30 - 45 min.
 

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem