ph


TERAPEUTYCZNA ODBUDOWA NA WSZYSTKIE POTRZEBY TWOJEJ SKÓRY!

PH formula to kompleksowa gama specjalistycznych preparatów przeznaczona do dermatologicznego resurfacingu skóry w każdym wieku, ukierunkowana na różne jej problemy.

Kwasy dermatologiczne, wykorzystywane do tej pory w peelingach do złuszczania skóry, znalazły nowe zastosowanie w terapeutycznej pielęgnacji skóry – RESURFACING. Zabieg obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry w konsekwencji jej przebudowę – remodeling.

Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie.
 


 

A.G.E. - ODMŁODZENIE

 

A.G.E. resurfacing pHformula to intensywny zabieg przeciwstarzeniowy o natychmiastowym działaniu napinającym i wygładzającym skórę. Bardzo intensywne odmłodzenie i przebudowa skóry. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku.

 

Jakie są wskazania do zabiegu?
 

                          
                     age2   


Jaki jest mechanizm działania zabiegu?


 

age
 

Jaka jest skuteczność zabiegu?

Uniwersalność programu A.G.E. resurfacing pozwala specjalistom łączyć różne zabiegi, które działają ze sobą jako system sieciowy, zapewniający skórze pełen wachlarz korzyści prowadząc do poprawy ogólnego stanu zdrowia, wyglądu i kondycji skóry. 

            age1
 

 
Cena
A.G.E. 180 - 200 zł
A.C.N.E. 180 - 200 zł
C.R. Complex 180 zł
Resurfacing Cream +50 zł


Czas
Zabieg 30 - 45 min.
 

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem