ph


TERAPEUTYCZNA ODBUDOWA NA WSZYSTKIE POTRZEBY TWOJEJ SKÓRY!

PH formula to kompleksowa gama specjalistycznych preparatów przeznaczona do dermatologicznego resurfacingu skóry w każdym wieku, ukierunkowana na różne jej problemy.

Kwasy dermatologiczne, wykorzystywane do tej pory w peelingach do złuszczania skóry, znalazły nowe zastosowanie w terapeutycznej pielęgnacji skóry – RESURFACING. Zabieg obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry w konsekwencji jej przebudowę – remodeling.

Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie.

 


 

A.C.N.E. - TRĄDZIK

Program A.C.N.E. resurfacing skóry skutecznie wnika w rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, rozbija i kontroluje namnażanie drobnoustrojów w skórze trądzikowej. Program ten działa przeciwzapalnie i keratolitycznie, przywraca również równowagę biologiczną skórze problematycznej.

 

Jakie są wskazania do zabiegu?
 

              acne2
Jaki jest mechanizm działania zabiegu?

 

ACNEJaka jest skuteczność zabiegu?

Uniwersalność programu A.G.E. resurfacing pozwala specjalistom łączyć różne zabiegi, które działają ze sobą jako system sieciowy, zapewniający skórze pełen wachlarz korzyści prowadząc do poprawy ogólnego stanu zdrowia, wyglądu i kondycji skóry.

 

 acne1 

 


 
Cena
A.G.E. 180 - 200 zł
A.C.N.E. 180 - 200 zł
C.R. Complex 180 zł
Resurfacing Cream +50 zł


Czas
Zabieg 30 - 45 min.
 

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem