Powiększenie ust Białystok, modelowanie, korekcja kształtu

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym zalecane jest osobom, które nie są zadowolone z kształtu i rozmiaru swoich ust. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej po wykonaniu zabiegu trwającego około 30 minut, można osiągnąć wymarzoną wielkość i kształt ust. Podczas zabiegu powiększania ust w Białymstoku przeprowadzonym przez naszych specjalistów, uda się dodać ustom sprężystości i jędrności, niwelując oznaki starzenia i zmarszczki okolic ust (tzw. „zmarszczki palacza"). Wypełnienie ust kwasem hialuronowym polecane jest także osobom, które borykają się z problemem zanikającego kolorytu oraz takie, u których zachodzi konieczność rekonstrukcji asymetrii. Warto podkreślić, że jeżeli chodzi o powiększanie ust w Białymstoku, cena nie odbiega od ofert w innych większych miastach.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na precyzyjnym wprowadzeniu preparatu kwasu hialuronowego w skórę właściwą warg, przy pomocy jednorazowej ampułko-strzykawki, zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Po zabiegu,  miejsce wstrzyknięcia kwasu hialuronowego jest masowane, by równomiernie rozprowadzić preparat. W zależności od oczekiwań pacjenta, istnieje możliwość poprawienia konturu ust, zwiększenia objętości wargi górnej i dolnej, nawilżenia oraz podniesienia kącików ust. Modelowanie kształtu ust powoduje poprawę ich wyglądu i odmłodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu efektu naturalności.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Estetyczny efekt utrzymuje się około 9-12 miesięcy. Uzależniony jest od rodzaju skóry, trybu życia pacjenta, korzystania z kąpieli słonecznych i solarium. W kwestii takiej, jak powiększenie ust w Białymstoku, cena różni się w zależności od rodzaju kwasu oraz jego ilości niezbędnej do wykonania zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania efektu?

  • ciąża,
  • laktacja,
  • infekcje skórne w okolicach ust,
  • opryszczka,
  • choroby układu immunologicznego,
  • stosowanie leków przeciwzapalnych i preparatów kwasu salicylowego (np. aspiryna) na około 3 dni przed zabiegiem.

Po zabiegu może  wystąpić obrzęk warg, zaczerwienienie, niekiedy zasinienie lub krwiak, w miejscu  wkłucia igły. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Wszystkie preparaty stosowane w naszym Instytucie są najwyższej jakości, przeszły testy kliniczne, a także posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

 


+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl

  • Dodaj link do:
  • facebook.com