NITHYA - terapia kolagenowa

 

nithya-terapia-kolagenem-atelokolagen-wrocław-kaniowscy-dermapulsNITHYA to nowej generacji kolagen typu I. Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, nawet najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Rewitalizacja skóry
  • Redukcja wiotkości skóry
  • Redukcja rozstępów
  • Regenracja blizn

 

NITHYA jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem. Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny). Procedura zabiegu  jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.
 

Nithya składa się z mikrocząsteczek  kolagenu typu I. Opatentowana technika produkcji, bez użycia enzymów proteolitycznych z wykorzystaniem suszenia sublimacyjnego pozwala otrzymać produkt o unikalnych właściwościach biologicznych. 

Taki właśnie specjalny proces produkcji nie degraduje struktury białka i nie powoduje powstawania dodatkowych wiązań pomiędzy aminokwasami ani konieczności jego sieciowania w celu stabilizacji. Nie zmienia też w żaden sposób jego aktywności farmakodynamicznej.

Dlatego też kolagen Nithya jest w pełni zgodny z kolagenem „natywnym”, własnym, ponieważ posiada przestrzenną strukturę mikrowłókien w postaci potrójnej helisy, niezmienioną masę cząsteczkową oraz kolejność łańcucha polipeptydowego. Stąd też brak jego właściwości antygenowych. Eliminuje to konieczność wykonywania wstępnych testów alergologicznych przed zabiegiem.

Jest zabiegiem bezpiecznym nie wywołuje uczuleń, alergii ani innych reakcji układu odpornościowego.  Podanie preparatu Nithya umożliwia wszechstronną terapię każdego rodzaju skóry, a zabiegi mogą być wykonywane niezależnie od wieku.

Wspomagamy w ten sposób naturalnie zachodzące w skórze procesy odnowy komórkowej i dbamy o to, aby zachowała ona jak najdłużej zdrowie i dobrą jakość.

W przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia, zmarszczkami, wiotkością terapia kolagenowa mocno kondycjonuje i odmładza skórę, przywraca gęstość, napięcie i elastyczność.

Zabiegi mogą być wykonywane nawet na najdelikatniejszych obszarach ciała, takich jak okolice oka, ust, na delikatnej skórze szyi, dekoltu czy grzebietów dłoni oraz innych części ciała w zależności od potrzeb.

 


 
Cena
5 ml preparatu 1200 zł


Czas
Znieczulenie 30 min.
Zabieg 30 - 45 min.
 

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem