Micro&NanoFat Technology - nichirurgiczna metoda lipoliftingu

MICRO & NANO FAT to najnowocześniejsze połączenie medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Dzięki wykorzystaniu własnej tkanki pacjenta (tłuszczu), zabieg jest niezwykle bezpieczny i daje spektakularne, naturalne efekty utrzymujące się znacznie dłużej , niż przy zastosowaniu dotychczasowych wypełniaczy.

 

Autorski system MICRO&NANO FAT dr Goisis’a stanowi alternatywę dla stabilizowanego kwasu hialuronowego, pozwala na przeprowadzenie bezpiecznego zabiegu lipotransferu, wypełniania ubytków tkanek i rewitalizację skóry.

 

Do zabiegu używana jest specjalna, opatentowana kaniula, za pomocą której pobierany jest materiał. Dzięki jej specjalnej konstrukcji komórki tłuszczowe i macierzyste chronione są przed nadmiernym uszkodzeniem co pozwala na pozyskaniu materiału o dużym potencjale regeneracyjnym.

System MICRO&NANO FAT daje możliwość pozyskania dużych ilości materiału, co pozwala na wykonanie korekcji w wielu obszarach twarzy i ciała w czasie jednego zabiegu. Uzyskany w trakcie zabiegu własny materiał biologiczny pozwala na uzupełnienie utraconej objętość w obrębie policzków, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, doliny łez, modelowanie brody, kształtu nosa, ust, korekcję cieni pod oczami oraz rewitalizację szyji i dłoni.

 

Pozyskany materiał w postaci tłuszczu dzieli się na Micro i Nano Fat, które są najbezpieczniejszymi z możliwych i dostępnych wypełniaczy gdyż są tkankami własnymi pacjenta. Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Micro i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu i cieszyć się z niezwykle trwałych i naturalnych efektów.


 

 

Skóra sucha 3     2


ETAPY ZABIEGU:

1. Pobranie tkanki tłuszczowej - zabieg polega na pobraniu z okolicy biodra tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli po uprzednim znieczuleniu . Konstrukcja kaniuli bardzo mocno chroni komórki tłuszczowe i komórki macierzyste przed ich nadmiernym uszkodzeniem co wpływa na ich jakość i potencjał regeneracyjny.
 

2. Oczyszczenie tkanki tłuszczowej - Pobrany materiał zostaje następnie oczyszczony i filtrowany w odpowiednio do tego celu zaprojektowanym systemie. W trakcie procesu oczyszczania komórki tłuszczowe zostają dodatkowo rozdrobnione, dzięki czemu możliwe jest podanie ich za pomocą bardzo cienkiej kaniuli.

Część pobranego tłuszczu poddana jest procesowi niszczenia adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uwolnienia komórek macierzystych. Tak uzyskany materiał nosi nazwę Nano Fat (tłuszcz zmikronizowany).
 

3. Podanie oczyszczonej tkanki tłuszczowej – NANO FAT podawany jest tuż pod powierzchnię skóry w celu jej rewitalizacji. Pozostałą część pobranego tłuszczu MICRO FAT można wykorzystać w wolumetrii.
 

1

Wykonujący zabieg lekarze w naszym Instytucie zostali przeszkoleni jako jedni z pierwszych w Polsce przez twórcę metody MICRO & NANO FAT technology - dr Mario Goisis’a.

 

Skóra sucha    Skóra sucha 1

 

Efekty zabiegu:

NANO FAT – rewitalizacja, odżywienie, rozświetlenie, rewitalizację i napięcie skóry twarzy.

MICRO FAT – zmniejszenie widoczności bruzd nosowo-wargowe, redukcja oznak zmęczenia w okolicy oczu, wymodelowanie ust i brody,  korekta kontur nosa, rewitalizacji dłoni, odmłodzenie okolic szyi i dekolt.


 

Wskazania do zabiegu:

 • Zmarszczki
 • Brak jędrności skóry
 • Brak objętości w obrębie twarzy
 • Wymagający korekcji kształt ust, nosa czy brodyPrzeciwwskazania:
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Ciąża, laktacja
 • Nowotwór
 • Cukrzyca
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Stany zapalne


Cena
Micro & Nano Fat 4500 zł zamiast 6000 zł


Czas
Zabieg 2 - 3 godz.
 

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl
 • Dodaj link do:
 • facebook.com