Lipoliza iniekcyjna

Celluform + to odpowiedź na oczekiwania pacjentów, borykających się z nadmiarem tłuszczu oraz wiotkością skóry w okolicy podbródkowej, tzw. "drugim podbródkiem". Dzięki zabiegowi można uniknąć metod chirurgicznych i w prosty oraz nieinwazyjny sposób zredukować tkankę tłuszczową i poprawić wygląd dolnych partii twarzy i szyi.

Działanie

Działanie Celluform+ polega na rozpuszczaniu komórek tłuszczowych przy pomocy dezoksycholanu sodu (soli żółci). Odbywa się to w procesie lizy, która obejmuje błonę komórkową i elementy wewnątrzcytoplazmatyczne. W ten sposób dochodzi do przebudowy i stymulacji tkanki skórnej - staje się ona bardziej napięta, uzyskuje się efekt liftingu bez skalpela.

Efekty zabiegu

  • wyraźny lifting okolicy podbródka i poprawienie jego zarysu (profilu pacjenta)
  • ujędrnienie
  • gładsza i napięta skóra
  • poprawa metabolizmu oraz mikrokrążenie. 

Dodatkowym składnikiem produktu jest arnika górska, znana z właściwości przeciwzapalnych, łagodzących ból, a także przyspieszających resorpcję ewentualnych siniaków.
 

Cena

Celluform 1 zabieg 500 zł
Terapię przeprowadza się w serii 3 zabiegów w odstępie 2-tygodniowym  

Czas

Znieczulenie 30 min.
Zabieg 30 - 45 min.

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl

 

Lipoliza w Białymstoku

Jeżeli interesuje Państwa wysmuklenie figury, pozbycie się złogów zbędnej tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała (w tym trudnych do wyszczuplenia poprzez ćwiczenia czy dietę), zapraszamy na zabiegi odchudzające w Białymstoku, gdzie czekamy na pacjentów od poniedziałku do soboty. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu wizyty tak, aby jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb.

Modelowanie sylwetki w Białymstoku

Osoby, które biorą pod uwagę poddanie się zabiegowi takiemu jak lipoliza Białystok ma dużo do zaoferowania. W mieście pracuje wielu wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z doświadczeniem w redukcji nadmiaru tłuszczu z ciała oraz twarzy. Wśród nich można wymienić członków personelu naszej kliniki. To prawdziwi pasjonaci swojego zawodu, sukcesywnie doskonalący umiejętności i poszerzający wiedzę o nowych technikach zabiegowych.

W gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzamy profesjonalne procedury mające na celu zlikwidowanie lokalnych otłuszczeń. Wiemy, że nie zawsze łatwo np. zredukować boczki, drugi podbródek czy tzw. pelikany (obwisłe ramiona), nawet intensywnie trenując czy rezygnując z ulubionych smakołyków. Z myślą o pacjentach borykających się z takimi problemami poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o modelowanie sylwetki Białystok to miasto, w którym przyjmujemy osoby zdecydowane na usunięcie tkanki tłuszczowej opornej na odchudzanie. Wysmuklamy ciało i poprawiamy owal twarzy przy użyciu nowoczesnych metod oraz sprawdzonych preparatów.

Zabiegi odchudzające w Białymstoku

W szerokim zakresie zabiegów wykonywanych w naszej białostockiej klinice znajdują się zaawansowane procedury, których zadanie polega na szybkim i efektywnym zredukowaniu niechcianego tłuszczu z wybranych miejsc. Jednym z nich jest skuteczna, minimalnie inwazyjna lipoliza w Białymstoku, przeprowadzana w klinice dr Stawowskiej, dzięki której mogą Państwo trwale pozbyć się m.in. chomików, oponki, bryczesów czy wyszczuplić łydki.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług gabinetu.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com