dr Marlena Jamiołkowska-Stawowska

Specjalista Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (2010 r.) Jest absolwentką Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (2010-2012). Podyplomowo ukończyła również Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. 

Systematycznie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej, bierze czynny udział w szkoleniach lekarzy dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Poszerzając swoje zainteresowania napisała rozprawę doktorską pt.:”Ocena wpływu preparatów toksyny botulinowej typu A na wybrane funkcje fibroblastów skóry ludzkiej”.

W Instytucie zajmuje się dermatologią kliniczną, laseroterapią, kriochirurgią, elektrokoagulacją oraz medycyną estetyczną.

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, zabiegach wolumetrycznych, zabiegach mezoterapii igłowej, z wykorzystaniem nici PDO oraz liftingujących nici z haczykami. Wykonuje zabiegi z osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych i czynników wzrostu oraz transfery tkanki tłuszczowej.

Publikacje naukowe dr n. med. Marleny Jamiołkowskiej-Stawowskiej:

  • Dodaj link do:
  • facebook.com