dr Elżbieta Stawowska

lekarz dermatolog

 

Specjalista dermatolog i wenerolog

Założycielka Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii

Współzałożycielka i współwłaścicielka Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA

 

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizację I i II stopnia uzyskała w Klinice Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Białymstoku.

W latach 2002 – 2008 współpracowała z Instytutem Kosmetycznym dr Ireny Eris w Konstancinie – Jeziornej, gdzie pełniła nadzór dermatologiczny, zajmowała się leczeniem chorób skóry i wykonywała zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Od 1998 r. profesjonalnie zajmuje się dermatologią estetyczną i kosmetologią, prowadząc prywatny gabinet, Centrum Dermatologii Medycyny Estetycznej i Laseroterapii obecnie Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatologii dr Stawowska. Specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry oraz usuwaniu i korekcji problemów estetycznych.

W Instytucie zajmuje się dermatologią kliniczną, kriochirurgią, elektrokoagulacją, laseroterapią oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i polimlekowego, zabiegach wolumetrycznych, tzw. soft liftingu, mezoterapii, zabiegach z wykorzystaniem nici PDO, komórek macierzystych i czynników wzrostu, zabiegach rewitalizujących skórę twarzy, szyi, dekoltu i rąk.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – Sekcja Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Towarzystwa Mezoterapii i Dermatochirurgii.

Doktor Elżbieta Anna Stawowska systematycznie zgłębia swoją wiedzę i przeprowadza innowacyjne zabiegi.

Miejsce pracy jest jej azylem, co sprawia, że pacjenci w jej „kobiecym raju” chcą przebywać i chętnie wracają.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com