3 retises ct yellow peel

Widoczne oznaki starzenia skóry to powszechny problem estetyczny, którego przyczyną są zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Z czasem warstwa rogowa naskórka staje się grubsza, skóra jest wysuszona, pojawiają się zmarszczki oraz przebarwienia.

 

Dlaczego właśnie 3 RETICS CT YELLOW PEEL?

To zabieg profesjonalny na bazie trzech form retinolu i potrójnej mocy witaminy C.

 

Retinol jest pierwszą linią obrony przed objawami starzenia skóry, z udowodnioną skutecznością w walce z chrono- i fotostarzeniem. Jest rekomendowany także w terapii redukcji blizn, rozstępów i hiperpigmentacji. Silnie stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, a dzięki działaniu złuszczającemu pobudza naturalny proces odnowy skóry.

 

Witamina C w połączeniu z niacynamidem ma silne właściwości antyoksydacyjne i depigmentujące. Wyrównuje koloryt, dodaje skórze blasku i widocznie odmładza. Zaledwie kilka zabiegów pozwala uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia skóry.

 

3 RETISES CT YELLOW PEEL może być jednym z elementów złożonej terapii skóry z wykorzystaniem innych peelingów, mikronakłuwania czy laseroterapii.

 

Widoczne efekty

  • przywrócenie elastyczności i napięcia skóry
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek i linii mimicznych
  • poprawa nawilżenia skóry
  • ujednolicony koloryt, rozjaśnienie przebarwień
  • mniej widoczne pory


 

 

Co warto wiedzieć o zabiegu?

 

Zabieg jest szybki, bezpieczny i bezbolesny.

 

Podczas nakładania preparatów możesz odczuwać delikatne mrowienie i uczucie ciepła związane z zastosowaniem retinolu.

 

W ciągu pierwszych dni po zabiegu skóra przejdzie proces odnowy komórkowej, której często, choć nie zawsze, towarzyszy złuszczanie. Bez względu na stopień, dochodzi do bardzo silnej stymulacji syntezy włókien elastycznych.

 

Normalnym zjawiskiem jest to, że kilka dni po zabiegu, po złuszczeniu wierzchniej warstwy skóry, może być odczuwana suchość i napięcie. Dzięki odpowiedniemu nawilżaniu to odczucie powoli zacznie ustępować.

 

Po zabiegu stosuj się do zaleceń specjalisty. Intensywnie nawilżaj i chroń skórę przed słońcem filtrami SPF50.

 


  

+48 883 518 518
instytut@drstawowska.pl
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com