lekarze
 
dr Elżbieta Anna Stawowska 
Specjalista dermatolog i wenerolog
Założycielka Instytutu Medycyny Estetycznej i Dermatologii
Współzałożycielka i współwłaścicielka Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA
121
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizację I i II stopnia uzyskała w Klinice Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Białymstoku. 

W latach 2002 – 2008 współpracowała z Instytutem Kosmetycznym dr Ireny Eris w Konstancinie – Jeziornej, gdzie pełniła nadzór dermatologiczny, zajmowała się leczeniem chorób skóry i wykonywała zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. 

Od 1998 r. profesjonalnie zajmuje się dermatologią estetyczną i kosmetologią, prowadząc prywatny gabinet, Centrum Dermatologii Medycyny Estetycznej i Laseroterapii obecnie Instytut Medycyny Estetycznej i Dermatologii dr Stawowska. Specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry oraz usuwaniu i korekcji problemów estetycznych. 

W Instytucie zajmuje się dermatologią kliniczną, kriochirurgią, elektrokoagulacją, laseroterapią oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i polimlekowego, zabiegach wolumetrycznych, tzw. soft liftingu, mezoterapii, zabiegach z wykorzystaniem nici PDO, komórek macierzystych i czynników wzrostu, zabiegach rewitalizujących skórę twarzy, szyi, dekoltu i rąk.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – Sekcja Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Towarzystwa Mezoterapii i Dermatochirurgii.

Doktor Elżbieta Anna Stawowska systematycznie zgłębia swoją wiedzę i przeprowadza innowacyjne zabiegi.

Miejsce pracy jest jej azylem, co sprawia, że pacjenci w jej „kobiecym raju” chcą przebywać i chętnie wracają.
 
 
 
 
dr Marlena Jamiołkowska- Stawowska

1400

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (2010r.). Pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na oddziale dermatologii. Jest absolwentką Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti–Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Podyplomowo ukończyła również Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie jest w trakcie 5 roku rezydentury z dermatologii i wenerologii.

Systematycznie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kongresach poświęconych zagadnieniom z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej, bierze czynny udział w szkoleniach lekarzy dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej.

W Instytucie specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, mezoterapii, peelingach, laseroterapii.


 

 
dr n. med. Robert Stawowski
Specjalista chorób oczu

99

Absolwent  Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w Instytucie Reumatologii w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób oczu. Pracował jako asystent Kliniki Okulistycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Oddziału Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku.

Wieloletni konsultant Instytutu Reumatologii w Warszawie w zakresie diagnostyki i leczenia powikłań ocznych w chorobach autoimmunologicznych. Od 2005 roku prowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medix. Autor ponad 20 artykułów naukowych.

Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Uczestnik licznych zjazdów, kursów, szkoleń i sympozjów naukowych w kraju i za granicą. Znajomość języka angielskiego, niemieckiego, szwedzkiego, rosyjskiego i ukraińskiego.

W Instytucie zajmuje się zabiegami okolicy oka oraz plastyką powiek. 


dr Łukasz Stawowski

dr Aleksander Stawowski

 
Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem