kosmetyczki


Katarzyna Bobik

88

Absolwentka Olsztyńskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Rusieckiego, kierunek: odnowa biologiczna z kosmetologią oraz Policealnego Studium Kosmetycznego. Ukończyła również specjalistyczne kursy z zakresu: technik makijażu, wizażu, stylizacji i zdobnictwa paznokci.

W Instytucie wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej twarzy, stylizacji brwi oraz manicure i pedicure. Specjalizuje się w peelingach, mikrodermabrazji, zabiegach z wykorzystaniem fal radiowych, ultradźwięków, podczerwieni i bioprądów.

Ściśle współpracuje z lekarzami medycyny estetycznej i dermatologii. Jej wieloletnie doświadczenie zawodowe, wiedza i umiejętności gwarantują profesjonalną opiekę i sprawiają, że pacjenci czują się usatysfakcjonowani. Systematycznie uczestniczy w różnych kursach i szkoleniach, dzięki czemu stale doskonali swoje umiejętności.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego i rosyjskiego. 
Beata Szymusiuk

111
Absolwentka Policealnego Studium Kosmetycznego w Białymstoku. Ukończyła   liczne kursy z zakresu kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej oraz wizażu i stylizacji.

W latach  2005 -2017 pracowała  w Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DERMEDICA, gdzie  specjalizowała się w depilacji laserowej. Od 2017r pracuje w Instytucie Medycyny Estetycznej i Dermatologii  dr Stawowska, w którym wykonuje zabiegi depilacji najbardziej zawansowanym technologicznie laserem  Light Sheer Duet oraz zabiegi kształtujące  sylwetkę, przy pomocy najnowocześniejszego   sprzętu dostępnego obecnie na rynku.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, dogłębna  wiedza i doskonalenie umiejętności oraz wspólpraca z lekarzamii dermatologii gwarantują wysoką jakość zabiegów oraz satysfakcję pacjentów.  
Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem